Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

RECEPCJONISTA/KA

Numer ref:
REC/WAW/03
Firma:
Klient Employees Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Warszawa

Firma Employees oferuje swoim Klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży wydawniczej poszukujemy do współpracy osoby do pracy na stanowisku:

Rodzaj pracy:
stała
Obowiązki:
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • wprowadzanie dokumentów księgowych i nieksięgowych do systemu wspomagającego obieg dokumentów opisywanie wskazanych przez przełożonego faktur;
  • profesjonalna opieka nad gośćmi firmy,
  • prowadzenie niezbędnej ewidencji i przygotowanie do wysyłki przesyłek pocztowych i kurierskich,
  • rezerwacja salek konferencyjnych w systemie oraz wyznaczonych miejsc parkingowych dla gości firmy.
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • rzetelność i koncentracja w pracy z dokumentami,
  • motywacja do pracy i zaangażowanie w powierzane obowiązki,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i organizacji pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na okres min. 1,5 roku, z możliwością przedłużenia,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Employees Sp. z o. o., Warszawa, ul Bukowińska 2 lok 84 jako administratora danych osobowych na potrzeby powyższej rekrutacji oraz innych rekrutacji zgodnych z moim profilem zawodowym, jednocześnie oświadczam, iż zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie do poprawienia powierzonych danych w każdym czasie oraz żądania ich trwałego usunięcia.

W przypadku żądania trwałego usunięcia danych osobowych przyjmuję do wiadomości, iż proces rekrutacji może nie zostać zakończony ewentualnym wybraniem mojej osoby.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adres lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. 84
02-703, Warszawa

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI