Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

Asystent/-ka

Numer ref:
AS/WAW/05
Firma:
Klient Employees Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Warszawa, Centrum

Firma Employees oferuje swoim Klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach.

Obecnie dla naszego Klienta, jednej z największych firm consultingowych na świecie, poszukujemy do stałej współpracy:

Rodzaj pracy:
stała
Obowiązki:
  • Organizacja delegacji i wyjazdów służbowych w Polsce i zagranicą,
  • Dbałość o prawidłowość rozliczeń zrealizowanych podróży służbowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej min. 6 miesięcy,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Samodzielność,
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Elastyczność.
Oferujemy:
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adres lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. 84
02-703, Warszawa

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbednych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI