Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

ASYSTENT/KA PROJEKTU

Numer ref:
ASP/WAW/06
Firma:
klient Employees Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Warszawa

Firma Employees (APT nr 18763) oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Rodzaj pracy:
czasowa ok. 4-6 miesięcy
Obowiązki:
  • przygotowywanie i uzgadnianie baz danych klientów, dostawców i materiałów,
  • aktualizacja lokalnych procedur zgodnie z otrzymanymi wytycznymi,
  • zakładanie i zmiana danych w systemie,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • współpraca z zespołem Supply Chain Management, Quality i Technical Support.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – w pracy przy projekcie/projektach,
  • zdolności analityczne, skrupulatność, samodyscyplina,
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,
  • umiejętności organizacyjne,
  • zdolność do pracy w zmieniającym się środowisku,
  • proaktywne podejście do powierzonych zadań oraz konstruktywne podejście do napotykanych wyzwań,
  • znajomość SAP i MS Access - będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • możliwość wzięcia udziału w projekcie wdrożeniowym SAP,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie, karta Multisport),
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania aplikacji na adres biuro@employees.pl

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Employees Sp. z o. o., Warszawa, ul Bukowińska 2 lok 84 jako administratora danych osobowych na potrzeby powyższej rekrutacji oraz innych rekrutacji zgodnych z moim profilem zawodowym, jednocześnie oświadczam, iż zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie do poprawienia powierzonych danych w każdym czasie oraz żądania ich trwałego usunięcia.

W przypadku żądania trwałego usunięcia danych osobowych przyjmuję do wiadomości, iż proces rekrutacji może nie zostać zakończony ewentualnym wybraniem mojej osoby.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adres lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. 84
02-703, Warszawa

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI