Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

Elektromechanik

Firma:
klient Employees
Lokalizacja:
Stryków

Firma Employees (APT nr 3031) oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Rodzaj pracy:
stała
Obowiązki:
  • przeprowadzanie napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych;
  • utrzymanie w prawidłowym stanie technicznym urządzeń produkcyjnych, urządzeń i instalacji pomocniczych oraz systemów energetycznych.
Wymagania:
  • min. rocznego wykształcenia na podobnych stanowisku
  • znajomości układów i elementów automatyki,
  • zaangażowania i chęci podnoszenia kwalifikacji
  • gotowości do pracy trzyzmianowej w dniach pon-pt.
Oferujemy:
  • stałą pracę, w wymiarze pełnego etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (karta żywieniowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adres lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. 84
02-703, Warszawa

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbednych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI