Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY DS. SAP

Numer ref:
nr ref: KK/SAP/08
Firma:
klient Employees Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Warszawa-Mokotów

Firma Employees oferuje swoim Klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży farmacji, poszukujemy osoby zainteresowanej współpracą w charakterze:

Rodzaj pracy:
projektowa,na czas określony-do 11/2018
Obowiązki:
  • Uczestnictwo w zespole odpowiedzialnym za wdrożenie systemu SAP w spółce,
  • Wparcie przy projektowaniu i implementacja nowych rozwiązań oraz ich testowanie,
  • Bieżąca weryfikacja prawidłowości zapisów w dziennikach i rejestrach,
  • Księgowanie dokumentacji po uruchomieniu systemy, analiza i uzgadnianie sald
Wymagania:
  • doświadczenie we wdrażaniu programu księgowego/finansowego,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe finanse, rachunkowość,
  • minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowej/księgowego,
  • umiejętności pracy w systemie SAP,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym, pozwalającym na komunikację,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • umowę o pracę, na czas określony oraz świadczenia pozapłacowe,
  • zdobycie cennego doświadczenia także w międzynarodowym zespole projektowym.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adres lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. 84
02-703, Warszawa

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbednych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI