Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

Operator inwentaryzacji

Firma:
klient Employees Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Warszawa, Gdańsk, Wrocław

Firma Employees (APT nr 3031) oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osób na stanowisko

Rodzaj pracy:
sezonowa
Obowiązki:

Liczenie towarów przy użyciu nowoczesnych skanerów, w ciągu dnia jak i/lub w godzinach nocnych.

Wymagania:
  • Ukończone 18 lat,
  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych,
  • Sumienność i dokładność.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w wysokości od 16,00 PLN do 19,00 PLN brutto za godzinę, w zależności od lokalizacji,
  • Kompleksowe przeszkolenie z obsługi skanera i zasad inwentaryzacji.
  • Terminową i sprawną wypłatę należnego wynagrodzenia.

Najbliższe zlecenia w Polsce:

Warszawa

  • 17.09 - supermarket, start: 20:15
  • 20.09 - sklep spożywczy, start: 20:00
  • 01.10 - sklep spożywczy, start: 20:00
  • 02.10 - supermarket budowalny, start: 20:00

Gdańsk:

  • 03.10. - supermarket budowlany, start: 20:00
  • 04.10  - supermarket budowlany, start: 20:00

Wrocław:

  • 30.09. - sklep spożywczy, start: 20:00
  • 01.10  - sklep spożywczy start: 20:00
  • 02.10 - sklep spożywczy, start: 20:00

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adres lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. 84
02-703, Warszawa

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbednych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI