Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

PRACOWNIK OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ

Firma:
klient Employees
Lokalizacja:
Warszawa-Centrum

Firma Employees (APT nr 3031) oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Rodzaj pracy:
tymczasowa-do końca roku
Obowiązki:
  • przyjmowanie i realizacja zamówień,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • etykietowanie i pakowanie przesyłek listowych,
  • obsługa połączeń przychodzących na call centre.
Wymagania:
  • status studenta lub ucznia do 26 r.ż.,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • obsługa komputera w zakresie MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie w wysokości 2.800 brutto/m-c
  • pracę zmianową w godzinach 8-18,
  • atrakcyjnie rozliczane godziny nadliczbowe.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adres lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. 84
02-703, Warszawa

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbednych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI