Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Numer ref:
SOK/WAW/12
Firma:
Klient Employees Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Warszawa - Mokotów

Firma Employees (APT nr 3031) oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Rodzaj pracy:
czasowa - na 1,5 roku
Obowiązki:
  • Współpraca z zespołem sprzedaży,
  • Rejestracja zamówień od Klientów w systemie finansowo-księgowym SAP,
  • Aktywne wsparcie zespołu Obsługi Klienta w organizowanych działaniach promocyjnych,
  • Koordynacja procesów realizacji zamówień (od momentu przyjęcia zamówienia do jego dostarczenia),
  • Obsługa zamówień,
  • Raportowanie wyników sprzedaży.
Wymagania:
  • Doświadczenie  w obsłudze Klienta – min. 3 lata,
  • Znajomość systemów sprzedażowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Zdolność do pracy w zmieniającym się środowisku,
  • Proaktywne podejście do powierzonych zadań oraz konstruktywne podejście do napotykanych wyzwań,
  • Nastawienie proklienckie,
  • Zaangażowanie i samodyscyplina w działaniu.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na okres 1,5 roku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adres lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. 84
02-703, Warszawa

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbednych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI