Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

KOORYNATOR DZIAŁU ARCHIWUM I KORESPONDENCJI

Numer ref:
KOR/WAW//03
Firma:
Klient Employees Sp. z o.o. (APT nr 18763)
Lokalizacja:
Warszawa - Centrum

Firma Employees oferuje swoim Klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy consultingowej, poszukujemy do stałej współpracy:

Rodzaj pracy:
stała
Obowiązki:
  • Koordynowanie obiegu dokumentów wewnątrz firmy,
  • Koordynowanie pracy archiwum,
  • Współpraca i zarządzanie 5-osobowym zespołem,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, min. 2 lata,
  • wyższe,
  • Znajomość zasad zarządzania dokumentacją,
  • Umięjętność organizacji, planowania i analizowania,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Dokładność, rzetelność, umiejętność podejmowania decyzji.
Oferujemy:
  • Stałą pracę, od poniedziałku do piątku, w wymiarze pełnego etatu,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • Miłą atmosferę pracy.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Employees Sp. z o. o., Warszawa, ul Bukowińska 2 lok 84 jako administratora danych osobowych na potrzeby powyższej rekrutacji oraz innych rekrutacji zgodnych z moim profilem zawodowym, jednocześnie oświadczam, iż zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie do poprawienia powierzonych danych w każdym czasie oraz żądania ich trwałego usunięcia.

W przypadku żądania trwałego usunięcia danych osobowych przyjmuję do wiadomości, iż proces rekrutacji może nie zostać zakończony ewentualnym wybraniem mojej osoby.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adres lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. 84
02-703, Warszawa

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI