Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA NA ZASTĘPSTWA

Numer ref:
REC/WAW/03
Firma:
Klient Employees Sp. z o. o. ( APT nr 18763)
Lokalizacja:
Warszawa

Firma Employees oferuje swoim Klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Studiujesz dziennie i masz elastyczny plan zajęć, który daje Ci znaczną dyspozycyjność?

Pracujesz w niepełnym wymiarze godzin i chcesz podjąć się czegoś dodatkowego?

Chcesz zdobywać ciekawe doświadczenia w renomowanych firmach?

W związku z zapotrzebowaniem pojawiającym się często u naszych Klientów, międzynarodowych firm o ugruntowanej pozycji, poszukujemy osób zainteresowanych cyklicznymi zastępstwami w ramach stanowiska:

Rodzaj pracy:
tymczasowa
Obowiązki:
  • bezpośredni kontakt z gośćmi firmy,
  • obsługę centrali telefonicznej oraz programów biurowych,
  • zapewnienie płynnego obiegu informacji i korespondencji,
  • wsparcie administracyjne firmy, związane z codziennym funkcjonowaniem,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • aktualny status studenta lub ucznia do 26 roku życia,
  • komunikatywność i otwartość,
  • motywacja do zdobywania ciekawych doświadczeń w międzynarodowych firmach,
  • rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i zdolności organizacyjne.
Oferujemy:
  • atrakcyjne stawki wynagrodzenia,
  • zdobycie cennego doświadczenia w ramach cyklicznych zastępstw na recepcjach międzynarodowych firm, liderów różnych branż,
  • zatrudnienie w oparciu o umowy zlecenie,
  • pracę w miłej atmosferze.

Zachęcamy do przesłania zgłoszenia! Twoja aplikacja zostanie włączona do naszej bazy i będzie brana pod uwagę w przypadku rekrutacji do prac tymczasowych lub nie wymagających pełnej dyspozycyjności.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Employees Sp. z o. o., Warszawa, ul Bukowińska 2 lok 84 jako administratora danych osobowych na potrzeby powyższej rekrutacji oraz innych rekrutacji zgodnych z moim profilem zawodowym, jednocześnie oświadczam, iż zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie do poprawienia powierzonych danych w każdym czasie oraz żądania ich trwałego usunięcia.W przypadku żądania trwałego usunięcia danych osobowych przyjmuję do wiadomości, iż proces rekrutacji może nie zostać zakończony ewentualnym wybraniem mojej osoby.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adres lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. 84
02-703, Warszawa

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI