Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

Numer ref:
SPHR/WAW/03
Firma:
klient Employees Sp. z o.o. (APT nr 18763)
Lokalizacja:
Warszawa - Mokotów

Firma Employees (APT nr 18763) oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Rodzaj pracy:
stała
Obowiązki:
  • Obsługa procesów kadrowych, związanych z zatrudnieniem i zwolnieniem pracownika, w tym: badania lekarskie, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy,
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Praca z danymi w systemie SAP,
  • Aktualizacja lokalnych procedur zgodnie z otrzymanymi wytycznymi,
  • Zakładanie i zmiana danych w systemie,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie.
Wymagania:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie o poziomie zatrudnienia powyżej 100 osób,
  • Dobra i praktyczna znajomości prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów płacowych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,
  • Bardzo dobra znajomości MS Office (Word, Excel),
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do nabywania wiedzy i nowych doświadczeń,
  • Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, karta Multisport),
  • Szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Interesującą pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość kontynuacji współpracy w ramach międzynarodowych struktur firmy.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania aplikacji na adres biuro@employees.pl

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Employees Sp. z o. o., Warszawa, ul Bukowińska 2 lok 84 jako administratora danych osobowych na potrzeby powyższej rekrutacji oraz innych rekrutacji zgodnych z moim profilem zawodowym, jednocześnie oświadczam, iż zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie do poprawienia powierzonych danych w każdym czasie oraz żądania ich trwałego usunięcia.

W przypadku żądania trwałego usunięcia danych osobowych przyjmuję do wiadomości, iż proces rekrutacji może nie zostać zakończony ewentualnym wybraniem mojej osoby.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adres lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. 84
02-703, Warszawa

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI