Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA NA ZASTĘPSTWA

Numer ref:
REC/ZAS/10
Firma:
Klient Employees Sp. z o. o. ( Agencja Pracy Tymczasowej nr 3031)
Lokalizacja:
Warszawa

Firma Employees oferuje swoim Klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Studiujesz dziennie i masz elastyczny plan zajęć, który daje Ci znaczną dyspozycyjność?

Pracujesz w niepełnym wymiarze godzin i chcesz podjąć się czegoś dodatkowego?

Chcesz zdobywać ciekawe doświadczenia w renomowanych firmach?

W związku z zapotrzebowaniem pojawiającym się często u naszych Klientów, międzynarodowych firm o ugruntowanej pozycji, poszukujemy osób zainteresowanych cyklicznymi zastępstwami w ramach stanowiska:

Rodzaj pracy:
tymczasowa
Obowiązki:
  • bezpośredni kontakt z gośćmi firmy,
  • obsługę centrali telefonicznej oraz programów biurowych,
  • zapewnienie płynnego obiegu informacji i korespondencji,
  • wsparcie administracyjne firmy, związane z codziennym funkcjonowaniem,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • aktualny status studenta do 26 lat,
  • komunikatywność i otwartość,
  • motywacja do zdobywania ciekawych doświadczeń w międzynarodowych firmach,
  • rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i zdolności organizacyjne.
Oferujemy:
  • atrakcyjne stawki wynagrodzenia,
  • zdobycie cennego doświadczenia w ramach cyklicznych zastępstw na recepcjach międzynarodowych firm, liderów różnych branż,
  • zatrudnienie w oparciu o umowy zlecenie,
  • pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adres lub:

Employees Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 2 lok. 84
02-703, Warszawa

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbednych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI