Employees Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteś tutaj

Selekcja i rekrutacja

Naszym zadaniem jest dostarczanie Państwu usług na najwyższym poziomie, skrojonych na miarę Państwa oczekiwań i rzeczywistych potrzeb organizacji.

W związku ze stale zmieniającą się sytuacją na rynku pracy, proponujemy usługę mającą na celu szczegółowe zdiagnozowanie potrzeb firmy i wyszukanie pracowników, posiadających właściwy zestaw kompetencji i umiejętności.

Dla realizacji celu, nasza organizacja dba o utrzymanie stałych relacji z najlepszymi pracownikami wielu, międzynarodowych korporacji, podnosząc tym samym stale poziom wiedzy i nieustannie dbając o satysfakcję Klienta.

Employees rozwinęło również sieć współpracy z biurami karier szkół wyższych z całej Polski, co pozwala nam na stały kontakt z absolwentami jak i dużą grupą aktywnych zawodowo studentów.

Na podstawie krótkiego wywiadu i analizy potrzeb Państwa firmy, jesteśmy gotowi doprowadzić do zatrudnienia zarówno pracowników najniższego szczebla jak i wysokiej klasy menedżerów.

Nie boimy się zagwarantować Państwu najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego każdy z projektów rekrutacyjnych objęty jest indywidualnie dostosowanym okresem gwarancyjnym.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, dotyczących realizacji usługi oraz jej indywidualnej wyceny, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem po numerem telefonu 22 241-42-09 lub drogą mailową: biuro@employees.pl